סיכום ארוע חווית משתמש על בירה- יולי 2015

סיכום ארוע חווית משתמש על בירה- יולי 2015

חיכינו רבות שהקיץ יגיע כדי לקיים ארוע חווית משתמש על בירה (קרה!!!!) לשמוע UX על חוף הים בשקיעה…צריך יותר מזה?
באוירת סוף השנה וסיום הלימודים, ובשיתוף אגודת המעצבים הגרפיים, עסק הארוע בהכנתו של המעצב /מאפיין לעולם חיפוש העבודה והיזמות, על התהליך הארגוני שבא עם החדשנות הדיגטלית וחשיבות תפקידם של מאפיינים ומעצבים בשינויים אלו.
המשך

uxonbeer2015_egypt_a03

אביב הגיע פסח בא, כך גם אנחנו באנו בלבוש אביבי, מנצלים כל טיפת בירה אחרונה לפני שגורסים את כל החיטה האחרונה שנשארה.
המשך

header_ux_on_beer_winter

שנת 2015 נפתחה בסערה וגם אנחנו קפצנו על המזחלת והצטרפנו לחגיגה באירוע חווית משתמש על בירה. את האירוע קיימנו בבר ההופעות המגניב במיוחד האוזן בר כשבחוץ ירד גשם חזק (ואפילו ברד!). אבל כמו שהקלישאה אומרת- אצלנו היה חם ונעים.
המשך

facebook_ecommercet_a01

איך שינוי טקסט הזניק מכירות של אתר ב-45%? בעידן בו לגולש אין סבלנות, עיצוב אתרי eCommerce קריטי - אם תתן לו חוויה, הוא יתחיל לשלם
המשך

img_7379

כנס UXI Studio מביא לישראל 7 מרצים מעולים מתחום ה-UX בעולם, ונותן לכם 4 ימים מרוכזים של הרצאות וסדנאות מעשיות, השראה, למידה ונטוורקינג עם כל קהילת ה-UX בארץ. כבר לא צריך להגיע לכנסי UX בחו"ל, המרצים המבוקשים ביותר מגיעים לארץ במיוחד לכנס.
המשך

uxonbeer-by-netcraft_rounded_corners

בירות, חווית משתמש ואנשים טובים, מה צריך יותר? לאחר פגרת חורף, פגרת מלחמה ופגרת הילדים בחופש, הצלחנו לקיים בשעה טובה את אירוע חווית משתמש על בירה. 100 הראשונים שהגיעו זכו לקבל כוס בירה שעוצבה במיוחד לאירוע וליהנות מבירה ומוזיקה טובה עד שהאירוע החל.
המשך

fotoflexer_photo1

זה קורה לכולנו: אנחנו מנסים להסביר למישהו מדוע הפתרון שאפיינו נכון ומתאים למוצר, לגרום למעביד פוטנציאלי להעסיק אותנו, או פשוט לקבל לידינו פרויקט מגניב שכולם חושקים בו. במילה אחת- לשכנע.
המשך

mwcb

מרק צוקרברג, וירג'ינה רומטי, LG, נוקיה, סמסונג, אינטל וכל השמות החמים הציגו ודיברו בתערוכה השנתית העולמית של תעשיית המובייל בברצלונה. גם אנחנו היינו שם כדי לרכז לכם את מיטב ההרצאות, המיצגים הכי מגניבים, הטכנולוגיה שתכבוש את עולם המובייל בסערה ואת מה שלא תמצאו בווינט.
המשך

untitled-1

תואר ראשון בפסיכולוגיה זה לא תואר פרקטי

הלימודים מעניינים, פותחים את הראש, עוזרים להבין את החיים בדרך עמוקה וגם לראות את המציאות בה אנחנו חיים בעיניים ביקורתיות יותר. הלימודים יכולים גם לשנות לך את החיים, אני יודע שזה מה שקרה לי. למשל, בזכות "עקרון ההפרכה" של קרל פופר עליו למדתי בקורס שיטות מחקר הבנתי באמת למה המדע שונה מהדת. זו שאלה שעסקתי בה לא מעט כחלק מגיבוש זהות נרחב יותר והתובנה שהגיעה בעקבות אותו שיעור מלווה אותי עד היום. בסוף התואר הרגשתי שונה. בוגר יותר, חכם יותר, כן עברו גם 3 שנים במהלכן התחתנתי כך שזה בהחלט משתנה מתערב שמשפיע על תוקף המסקנה אבל בכל זאת, ללימודים היה חלק משמעותי בשינוי.

אבל, עם תובנות פילוסופיות לא הולכים למכולת. גיליתי שכבוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה והיסטוריה אני יכול לעבוד ב… מה שיכלתי לעבוד גם קודם. אחד התחומים הבודדים שידעתי שכן פתוחים בפני, כעת שסיימתי את התואר, הוא תחום משאבי האנוש וספציפית מכוני גיוס והשמה. אדם מילא \ פילת הנה אני בא!

אבל רגע, מה אם אני אגיד לכם שיש עולם שלם ומגניב בו תואר ראשון בפסיכולוגיה נותן לכם יתרון משמעותי? עולם בו הידע שרכשתם במהלך התואר יכול להשפיע על הטרנדים הכי חמים בתחום ה Web וה Mobile? עולם שחוקר ומייצר את הקשר בין משתמשים לממשקים דיגיטליים? איפיון חוויית משתמש (User experience design) משלב בתוכו תחומים רבים ביניהם עיצוב, פיתוח, תקשורת, ארכיטקטורה וכן גם פסיכולוגיה.
המשך

סיימתם את הקורס לחווית משתמש של נטקראפט ואתם מוכנים, יוצאים לכבוש את העולם בסערה, יש לכם רעיונות חדשים ליישם, ממשקים לשנות, ופסגות לכבוש.
נותר רק להחליט איפה אתם רוצים לעבוד.
אחד מהשיקולים הינו גודל הארגון. האם אתם רוצים לעבוד בחברה קטנה או בארגון גדול? ההחלטה הזו משמעותית לא רק לעבודה שתעשו בחברה בה תבחרו לעבוד אלא גם יכולה להשפיע על הכיוון התעסוקתי העתידי שלכם.
לכל אחת מסוגי החברות, קטנה או גדולה, יש יתרונות וחסרונות. וישנה כמובן ההתאמה האישית, ישנם כאלו שיפרחו בארגון גדול ויש אחרים שילכו לאיבוד במסדרונות הפוליטיקה.
התנהלות בארגון, בכל גודל, דורשת אדפטציה ולמידה. וצריך לדעת איך להנות מכל מה שהוא יכול להציע וללמד אותנו. ארגון גדול דרך אגב, לפי גוגל ומביני דבר, הוא ארגון המונה מעל 250 איש או מגלגל מעל 50 מיליון דולר.
אספתי בשבילכם מידע שיעזור לכם לעשות בחירה מושכלת. אני אשמח אם תגיבו ותוסיפו מידע שיכול לדעתכם לעזור.

המשך