הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

Banner_micro_copy_A

מה זה מיקרו-קופי ולמה הוא חלק חשוב בתהליך האפיון?

המונח מיקרו-קופי מתייחס לכל אותן מילים קטנות בממשק שלכם: בשדות הטפסים יצירת קשר, בתפריטי הניווט ובתפריטים בכלל, בכותרות התפריטים, בהודעות שגיאה ובהודעות אישור, בטקסט על הכפתורים, הנחיות לשימוש בממשק כמו “הקלד” “הוסף” ועוד.

המילים הקטנות האלה אולי לא נראות לכם מאוד חשובות, או לא משהו שהמפתח או המעצב יכולים להתמודד איתו בלי להטריד את איש התוכן, אך בעולם בו השורה התחתונה היא הביצועים, מתברר שחברות שהחליטו להשקיע יותר במילים הקטנות קיבלו שיפור עצום בכמות ההמרות.

מיקרו-קופי טוב תומך בחווית המשתמש, ובשילוב השפה הוויזואלית של הממשק יכול ליצור את הקול הייחודי שכל אתר או מותג שואפים להשיג.

המשך

NetcraftIMG3

אתם כבר יודעים שכנס UXI Live 2016 מתקיים עוד שנייה, ואתם ממש רוצים להיות שם. אתם מחכים להרצאות, לנטוורקינג בהפסקות, ואתם יודעים שזה יהיה מעולה.

המשך

xd-marquee-1440x660

החודש השיקה אדובי את ה- (Adobe Experience Design (XD שלה, שאמורה להתחרות ב- sketch על מקומה כפלטפורמה המועדפת על מעצבים, מאפיינים, ומי שהם גם וגם, ומתיימרת גם להחליף את כלי האפיון, כמו Axure.

המשך

UXONBEER - Facebook Cover

כשנכנס אדר מרבים בשמחה, וכך התכנסו בשמחה ורננה לעוד אירוע מוצלח של הרצאות מרתקות בתחום חווית משתמש. וכמיטב המסורת הקפדנו לשתות בירה עד דלא ידע!

המשך

tumblr_mpp6tjdFhf1st5lhmo1_1280

 

מדי יום, כולנו פוגשים מישהו שיש לו רעיון לסטארט-אפ. מנהג המונית ועד לגננת של האחיינית. הנורמה שכולם עושים זה לרוץ עם מצגת למשקיעים. וזה לא בריא. לשני הצדדים. משקיעים בוחרים  בסטארטאפים שמציגים מארקט פיט (הנה כאן לדוגמא, השקעה של מיליון דולר שהגיעה לסטארט-אפ שהביא מספרים יפים ולא שקפים מעוצבים).  

המשך

facebook_FED (1)

התחום החם והמבוקש ביותר בפיתוח היום הוא פיתוח web או בשמו המקצועי- פיתוח Front End. מפתחי צד קדמי מתמקדים ביכולות פיתוח לדפדפן בשפות HTML, CSS ו-JavaScript על חשבון השפות ה’מסורתיות’ כמו C, .net ואחרות.

המשך

111

תגידו שלום לאנשי הבורסה הדיגיטלית. יש להם אש בעיניים ומספרים בידיים ומשכורת גבוהה בהרבה מהממוצע. חברות הדיגיטל רק מחפשות לחטוף אותם, אך ההיצע – נמוך מדיי. חברת ווב 3 ונטקראפט זיהו את הבעיה בתעשייה וכעת משיקות קורס ייעודי ובלעדי לתפקידים החמים בשוק
המשך

B42U0299 (2)

הדור הדיגיטלי שנולד בשנות ה-90 לומד, חושב ופועל אחרת. אסף באר מביא את סנאפצ’ט כדוגמה ומסביר על ההבדל הבין-דורי, באמצעות השוואת עיצוב חווית המשתמש למבוגרים לבין אפליקציה שפותחה למען צעירים, על ידי מפתח בן 21

המשך

rsz_615_346_ux_615_111015 (1)

עיצוב, שיווק, מיתוג או פסיכולוגיה? UX זה הכל יחד – והנה מה שאתם צריכים לדעת
המשך

ux

עוד אירוע של הרבה בירה והמון חווית משתמש הסתיימו בהצלחה! האווירה הייתה מעולה, המרצים מצוינים ואתם, כמו תמיד- מהממים. במפגש ניסינו להפריך את כל (לפחות את רוב) המיתוסים שאתם מכירים על UX.
המשך