הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'ניהול פרויקטים'

מכבידנט

אמל”ק: על תהליך בניית האתר הרספונסיבי החדש שעשינו למכבידנט. משלב המחקר (מוצר וארגון ושוק ומתחרים), דרך האפיון (קונספט חדש, ארכיטקטורת מידע ופיצ’רים נפוצים) ועד לעיצוב רספונסיבי בשפה גרפית חדשה.

(more…)

Untitled design

סיכום אירוע הקיץ של חוויית משתמש על בירה בתמונות, מצגות ווידאו.

איזה כיף שהגיע ספטמבר- מתחיל להתקרר (לא באמת…), הילדים חוזרים לגנים/בתי הספר ואירוע הקיץ של UXonBeer סוף סוף הגיע. אז מה היה לנו: שקיעה מדהימה באחד הברים השווים על הים בתל אביב, הרצאות מקצועיות מעולות, מרצים בכירים שעובדים בלב התעשייה, קהילת UX תוססת ובירה, הרבה הרבה בירה. הפעם החלטנו לשדר לכם LIVE שתי הרצאות מהאירוע. אז למי שהיה ורוצה להיזכר ולמי שפספס קבלו את סיכום אירוע קיץ 2016!

(more…)

מה לעשות כאשר הדברים משתבשים

לא משנה כמה קשה תעבדו, כמה הצוות איתו אתם עובדים מיומן ומקצועי או כמה קארמה טובה אתם מפזרים בעולם, במוקדם או במאוחר יגיע מר מרפי לביקור. המתכנת הראשי יחטוף שפעת רגע לפני העליה לאוויר, פתאום יצוץ לו משום מקום איזה שהוא באג לא צפוי, המחשב שלכם יקרוס ברגע הכי לא מתאים שניה לפני שעשיתם save… נו, אתם מכירים את זה.

במקום לחשוב כמה מר הוא גורלכם ולהתפלסף בשאלה הקיומית: “למה זה מגיע לי?”, אתם יכולים לעשות מספר דברים שיעזרו לכם לטפל בעניין בצורה הנכונה והאפקטיבית ביותר. לפניכם, המדריך המקוצר למנהל הפרויקטים* מתחיל ליציאה מהמשבר:
(more…)

top image

בשל אופי העבודה (וחלילה לא אופי האנשים) מנהלי פרויקטים נדרשים לבצע משימות שעלולות לעצבן או להציק לאנשי הצוות איתם הם עובדים. התפקיד של מנהלי הפרויקטים דורש מהם לפקח, לבדוק, להעביר ביקורת וגם לבקש מאנשי הצוות ביצוע חוזר ונשנה של משימות מסויימות. למרות שעל פניו לפעולות אלו יש פונטציאל עצבון גדול, ניתן ברוב המקרים להימנע מכך.
(more…)