הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'ליאור יאיר'

digitalplay-head

אחרי שנרגענו ונחנו אנו שמחים לסכם את האירוע המיוחד ביותר שהפקנו עד כה.
תחילה אנו רוצים להודות לכל המילים החמות, הפידבקים הטובים וההצעות לשיפור לאירוע הבא. היה נעים וחשוב לשמוע את כולן ואנו שמחים שאכפת לכם.

הכרטיסים לאירוע נגמרו כולם ומצאנו את עצמנו במלון הילטון תל אביב עם 500 מעצבים שבאו להנות מאירוע מקצועי וחוויתי העוסק בעיצוב דיגיטלי. 15 מרצים מהמובילים בתעשייה העבירו בצורה מקצועית ועניינית עדכונים, חידושים ופרקטיקה בתחום. הם הציגו את כל מה שמעניין אותנו כמעצבים: פסיכולוגיה של עיצוב, עיצוב חוויה, עיצוב לסלולר, אינפוגרפיקה, טופולוגיה, פיתוח למעצבים, איך להתפרנס מעיצוב ועוד.
(more…)

כמות התגובות הטובות והטלפונים הרעים (“למה לא הזמנתם אותי?!?”) שקיבלתי יום אחרי האירוע אומרות את הכל. אירוע חווית משתמש על בירה האחרון היה האירוע המגניב ביותר שיצא לי לארגן ולהיות נוכח בו. ולכל מי שלא הצליח להירשם – אני מצטער מאוד (יהיו עוד אירועים). (more…)

היה מדהים. המקום שבחרנו (הקונטיינר בנמל יפו!) וצוות המרצים המוכשר הפך את האירוע החודשי למאוד מוצלח (וגם האלכוהול תרם את חלקו אני לא מכחיש).
לכל מי שהגיע, אני מקווה שנהנתם, תרגישו חופשי להגיד לנו אם לא – אני תמיד אשמח להקשיב.

לעדכונים והתראות מראש על פתיחת ההרשמה לאירוע הבא – תעשו לנו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו. אנחנו מעלים שם כל יום לינקים מעולים שהגניבו אותנו ואני מבטיח שיגניבו גם אתכם.

למי שלא הצליח להירשם בזמן (ההרשמה השניה נסגרה תוך פחות מ-10 דקות אז אל תרגישו רע) אני שמח לצרף את המצגות שהועברו:
(more…)

הסודר הוא בפרטים הקטנים - עיצוב טוב הוא פונקציה של רמת גימור

בשנים האחרונות רבים הבינו שחשוב להפריד בין תהליכי האפיון הפונקציונאלי והעיצוב הגרפי. הפרדה זו פתחה דלת חדשה להרחבת אופקים והתעמקות בכל אחד מהמקצועות. עם זאת, השינוי גרר אחריו אתגרים ביחסי העבודה בין המאפיינים למעצבים בשלבי העבודה השונים.
(more…)