הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'פיירפוקס'

כן. עכשיו אתם יכולים להיכנס לפליקר ולהוריד את החולצות שעיצבנו לתחרות של פיירפוקס 3.
בתחרות מדרגים עיצובים של חולצות לפי מקוריות, תקשור מוצלח של המותג, עמידה בסטנדרט הדפסה, ויזיביליות, חוקיות ויישימות. בשלב ראשון יעלו 5 עיצובים לגמר ולבסוף יבחר אחד כמנצח (שלנו!).

מי שכבר ביקר במשרד החדש שלנו, בטח הבחין באיור הקיר המגניב פרי עטו של בוב. לקחנו את שתי דמויות המארקאפיסטים והתאמנו אותם לכמה צבעים מובחרים.

netcraft firefox T-shirtnetcraft firefox T-shirtnetcraft firefox T-shirtnetcraft firefox T-shirt

כל העיצובים המשתתפים בתחרות מופיעים במאגר בפליקר אבל מי שלא חבר בקבוצה יכול לצפות בהם כאן. אנחנו אהבנו את זה את זה ואת זה.

Internet Explorer 8

כנראה שאיחלנו ליום הזה יותר מדי, היום שבו המשיח יגיע והכל יסתדר, זאב יגור עם כבש אנשים ישליכו את החרבות שלהם ויתחילו לעבוד בשדות … כנראה שבאותו יום גם למפתחי האינטרנט שבינינו אמורה להיות עבודה קלה.. מי שאי פעם פיתח אתר או לפחות ניסה לעשות את זה , ולא סתם פיתח אתר, אלא הגדיל ראש והחליט שהוא הולך על כל הפלטפורמות , הוא החליט שהאתר שהוא מפתח יראה מצויין בכל הדפדפנים וזה אומר דבר אחד : כאב ראש .

(more…)

best-addons  

בפוסט הקודם דיברתי בעיקר על האידיאולוגיה שמאחוריי בחירת דפדפן ועל החשיבות של דפדפנים תומכי תקן (“סטנדרטיים”) ברשת הישראלית. אני לא הראשון ובוודאי לא האחרון שמנסה להמיר גולשים לדפדפנים סטנדרטיים. ישנה אפילו אגדה אורבנית שמספרת שעל כל גולש שמתקין פיירפוקס ישנו מלאך בשמיים המקבל כנפיים. ואם זה לא מספיק, גוגל משתתפת במהלך בכך שהיא משלמת לאתר מפנה (referer) דולר על כל התקנה של פיירפוקס עם סרגל הכלים של גוגל. כך שלפחות אני בחברה טובה. 
בפוסט הנוכחי אני אגש לנושא מזווית אחרת כי בואו נודה בזאת “עם אידיאולוגיה בלבד אי אפשר לנצח!”. אז עכשיו ת’כלס – “מה הדפדפן יכול לעשות בשבילכם?”. או ליתר דיוק פיירפוקס (“שועל האש”) שהוא הבחירה שלי כיום.

(more…)