הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'עסקים'

tumblr_mpp6tjdFhf1st5lhmo1_1280

 

מדי יום, כולנו פוגשים מישהו שיש לו רעיון לסטארט-אפ. מנהג המונית ועד לגננת של האחיינית. הנורמה שכולם עושים זה לרוץ עם מצגת למשקיעים. וזה לא בריא. לשני הצדדים. משקיעים בוחרים  בסטארטאפים שמציגים מארקט פיט (הנה כאן לדוגמא, השקעה של מיליון דולר שהגיעה לסטארט-אפ שהביא מספרים יפים ולא שקפים מעוצבים).  

(more…)

safeshopping

מיליוני אנשים בעולם נהנים מקניות באינטרנט. הקניה באינטרנט לא דורשת מאיתנו השקעת זמן וכוח על סיורים בין חנויות ובחירת מוצרים. תהליך חיפוש מוצרים בחנות אלקטרונית הרבה יותר פשוט ונוח: חנויות מהסוג הזה עובדות שנה תמימה, 24 שעות ביממה וללא הפסקה. לא פחות חשוב – לא יכולים למכור לכם משהו שלא באמת רציתם (אין מוכר שמתחיל “להמליץ” על מוצר שהוא “הרבה יותר טוב” או ” זה מה זה מתאים לך…”). בדרך כלל מחירי המוצרים נמוכים יותר ממחירי מוצרים דומים בחנויות רגילות כי אין צורך לשלם עבור שכירות ואין הרבה הוצאות על כוח אדם. יחד עם זאת לקניה באינטרנט יש המון סכנות, שלעיתים קרובות ממעיטים בערכן, ולא בצדק. ובזמן אחרון, אחרי דליפה המפורסמת של מאות אלפי מספרים כרטיסי אשראי הנושא הפך לחם ביותר. לכן, על מנת לצמצם סכנות שקשורות לשימוש בכרטיסי אשראי כדאי שתשימו לב לכללים הבאים שיעזרו לכם לזהות אתרים לא בטוחים לקניה: (more…)

אם אתם רואים ולו קמצוץ של טלוויזיה, לא יכולתם לפספס את הקמפיין הבומבסטי של בזק על השקת רשת ה NGN. עיבוד מחודש לשיר היפהפה “היום” של אהוד בנאי בביצוע גידי גוב, התנגן ברקע והבטיח לנו לידה אל תוך עולם מחודש המסתתר תחת ניירות עטיפה נעימים.
בפוסט הזה המטרה היא להתייחס לפן האינטרנטי של הקמפיין – ולבדוק עד כמה נעשה שימוש בפוטנציאל הגלום בו.
(more…)

callperfume.co.il

שם הפרויקט: Callperfume
תעשיה: בישום
הבית החם: www.callperfume.co.il
צוות העבודה: נטלי, אביעד, רעיה, רן, מורן, יונתן ורותם
באשמתנו: אפיון, עיצוב, פיתוח צד קדמי, פיתוח טכנולוגי, בדיקות והשקת האתר
תחילת עבודה: מאי 2009
השקה: אוגוסט 2009
תוצאה: מראה חדש, מגאזין בשמים מושקע וגלגל בשמים יחודי

כל שנה לקראת השנה המתחדשת, עולם הבשמים עולה לתודעה שלנו כאופציה יוקרתית לפינוק שלנו ושל הסובבים אותנו.
השנה החליטה חברת Callperfume להתחדש בצורה מקורית, לחדש את האתר בעיצוב מרהיב!
היה חשוב לנו לחדש את האתר גם מבחינת חווית המשתמש, להעשיר אותה באופן שהמשתמשים ירצו לשהות באתר זמן רב יותר ולבצע פעולות נוספות. (more…)

אחת מאפשרויות הבילוי היותר פופולריות היא ארוחה טובה במסעדה. יום הולדת, ארוחה משפחתית, מתנה רומנטית – מסעדה היא תמיד אופציה קלאסית.

אז הסתכלתי לי לתומי ב-web, לראות עד כמה מפותחת התעשייה הזאת בעולם האינטרנט, והאמת שהתאכזבתי. פגשתי תעשייה שטרם השכילה להיפרד מתפיסת אתרי האינדקס (כגון אתרי Rest ,Rol ודומיו) בכדי ליצור חוויות מרגשות ויחודיות.

אז מה כוללת נוכחות ה-Online של מסעדה ממוצעת בארץ?
(more…)