הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים שפורסמו בחודש July 2016

Untitled design (8)

אחרי שנים כמעצב פרינט, הבנתי שהמעבר לדיגיטל הוא צעד שאני חייב לעשות. המשפט הזה, “כל העולם עובר לדיגיטל” הפך למציאות כשחברים רבים (וטובים) עשו את המעבר, ומה ששמעתי מהם פיתה אותי לא רק לחשוב על לעבור לדיגיטל, אלא להתחיל לעשות.

(more…)

Untitled design (5)

גילוי נאות, הגעתי לעולם הדיגיטל או איך שקראנו לו אז “אינטראקטיב” בעיקר בגלל שהיתי סטודנט בינוני פלוס מינוס (דגש על מינוס) בכל מה שקשור לפרינט. אז מה זה אומר לגבי בוגרי אקדמיות לעיצוב שהצטיינו בלימודים ונשאבו לתוך עולם הפרסום והמיתוג?

(more…)

 Untitled design

התחרות הקשה על תשומת הלב של המשתמשים, לא משאירה לאפליקציות זמן רב בכדי לשכנע שהן הדבר האמיתי. בעולם המובייל אין הזדמנות שנייה, 22% מהאפליקציות שהמשתמשים מורידים נזנחות אחרי שימוש אחד בלבד, ונשארות לתעות במדבריות האפליקציות שמקשטות את מסך המכשיר, אם בכלל.

(more…)

Untitled design (3)

כמאפיין חוויית משתמש שרוצה להישאר מעודכן בחידושים בתחום אני דואג לקרוא בלוגים, כתבות וכל מה שיש לרשת הווב הרחבה להציע. אז לקראת הסופ”ש הבא עלינו לטובה, ריכזתי לכם את הכתבות המעניינות שעשו לי את השבוע.

(more…)

Untitled design (5)

הרבה פעמים אנחנו נדרשים לאפיין אלמנטים שחוזרים על עצמם עם תוכן שונה (כרטיסיות, רשימות, טבלאות  וכו’), כחלק מתהליך האפיון אנחנו גם רוצים לבדוק מקרי קצה (לדוגמה: טקסט ממש ארוך באחד האלמנטים). הרבה פעמים אנחנו רואים את התוצאה ורוצים לשנות עיצוב של אלמנט אחד (מיקום, גודל פונט, ריווח וכו’). ואז צריך לשנות עיצוב של אלמנט אחד הרבה הרבה הרבה פעמים. Repeater הופך את התהליך הזה למהיר ונטול כאבים.

(more…)