הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

Untitled design

בבר מגניב בתל אביב, שעה 18:00 בערב החלו לזרום אנשים, מיטב המפתחים, מרצים מובילים ואוהבי טק נלהבים. כמה כיף שחזרנו למסורת אירועי הפיתוח!

אז מה היה לנו שם? בירה טובה, הרצאות מעניינות ואוירה מעולה. אז למי שהיה ורוצה להיזכר, להציץ בדוגמאות ולראות את המצגות ולמי שלא ורוצה לדעת למה כדאי להגיע בפעם הבאה, הנה תקציר האירועים.

סיכום אירוע במילים ומצגות

סרג' קרול: Using ES6 modules today

אחד הפיצ׳רים המשמעותיים ביותר ב ES6, הגרסה החדשה של JavaScript, הוא ES6 Modules. נכון לעכשיו אף דפדפן לא תומך בו ולכן לשאלה איך אפשר ונכון להשתמש בו היום תשובות רבות ומבלבלות. אחרי הסבר קצר על היכולות סקרנו את הכלים והשיטות שיאפשרו לנו להנות היום מהטכנולוגיה של המחר.

יהונתן שיפר: למה לי מציאות אחרת?

על מציאות מדומה, רבודה ומעורבת. על איך נתחבר באמת לרשת ולמה זה יהיה יותר חברתי מהיום. איפה עובר הגבול ומתחיל הדיגיטלי והאם אנחנו לא וירטואליים כבר?

ניר גייר: StackOverflow – אם אתם לא שם אתם לא קיימים (בערך)

StackOverflow זו הפלטפורמה המובילה בעולם לשאלות ותשובות בנושאים פיתוח. בעידן הדיגיטלי כל קול קובע ואם אתם לא שם אתם מחמיצים המון הזדמנויות. בהרצאה נחשף לפלטפורמה ונראה איך בקלות ניתן לצבור מוניטין וידע ולהתקדם מקצועית במהירות הסילון.

יניב בוהדנה: האינטרנט של הדברים,  למה דווקא עכשיו?

בשנים האחרונות אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים בתחום האינטרנט של הדברים. הסיבות להתקדמות הכל כך משמעותית נעוצות במפגש של מספר פסגות טכנולוגיות.

 

יוגב אהוביה: ממשקים חיים

כיצד ניתן להפיח חיים בממשקים שאנו בונים בעזרת אנימציות ב-CSS וקצת לוגיקה, מתוך אמונה שכל שינוי ויזאולי באלמנטים על המסך, יש לעשותו בצורה הדרגתית ואנימטיבית לטובת חווית משתמש טובה יותר. דוגמאות שיוגב הציג בהרצאה תוכלו למצוא פה.

נתראה באירוע הבא!

אז תודה לכל מי שהגיע ולמרצים המעולים שלנו שהקדישו מהזמן והידע שלהם וחלקו אותו עם כולם.

קול קורא- אם יש לכם נושא מעניין ואתם לא מפחדים לעמוד על הבמה שלנו, דברו איתנו ואולי תרצו באירוע הבא.

אתם כמובן מוזמנים להירשם לרשימת התפוצה ולדעת ראשונים על האירועים שלנו. ולעקוב אחרינו בפייסבוק בעמוד האירוע ובעמוד של נטקראפט.4 תגובות לפוסט ”סיכום אירוע FED על בירה“

  1. היה מצויין, תודה

  2. אירוע מעולה, מאוד נהנתי!

  3. לצערי פיספסתי את האירוע אבל בהחלט נראה שהיה מרשים :)

  4. נראה מעולה, תודה על השיתוף !

לכתוב תגובה

(חובה לפחות לרשום שם!!!)

(...אף אחד לא יראה את זה)

(תפרסם/י את עצמך! שידעו מאיפה את/ה!)