הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

fed on beer blog (1)
רבות נאמר על שפת ה-CSS? כנראה שעדין לא… בכנס שערכנו אמש עסקו המרצים ביתרונות, חסרונות והשימושים השונים שניתן ליצור בשפת ה-CSS.
מהגדרות שפה של יצירת אנימציות, ספריית D3 ו-CSS GRID. כל ההרצאות לפניכם:

WEB ANIMATIONS API – השינויים בהגדרות אנימציות בין השפות השונות: רועי פלד

יצירת אנימציות הן לא דבר חדש אך יצירת אנימציות מתוחכמות, שמישות ואסתטיות ויזואלית- זה דבר שנהיה מאד טרנדי בשנים האחרונות. בהרצאה קלילה ומהנה רועי תיאר לנו את גלגולן של תוצרי אנימציות משנת 1995 ועד ימינו אנו :) בהמשך ההרצאה תיאר רועי את ההבדלים בשימושים השונים בהגדרות CSS אל מול פקודות JavaScript שנותנות לנו הרבה יותר מרחב עשייה וכוח ביצירת אנימציות משוכללות.

על רועי- רועי הוא מפתח פרונט אנד כבר למעלה מ-10 שנים. עבד בחברות גדולות וסטארטאפים. כיום משמש כfront end senior בחברת Cybereason. בזמן הנותר, הוא מרצה בכיר בנטקראפט אקדמי בקורס front end בתחום הפיתוח.

פייסבוק לייב של ההרצאה תוכלו לראות כאן

D3 – מה יש לספרייה הזו להציע? ולמי? הרצאתו של ניר גייר

ספריית D3 הינה ספריה מבוססת טכנולוגיית web ומאפשרת הצגה של Data Visualization בדפדפן עם מבחר עצום של דוגמאות מוכנות.  בהרצאה ניר סקר את יכולותיה של הספרייה, מה יתרונותיה על פני האחרות ושימושיה השונים. ניר הציג עד כמה זה פשוט וקל להציג מידע בצורה ויזואלית שהיא גם אטרקטיבית למשתמש.

על ניר- ניר החל את דרכו כמפתח JavaScript משנת 1995 ומאז ועד היום שימש במגוון תפקידי פיתוח וניהול.  הוא הבעלים של חברת CodeWizard המתמחה בייעוץ והדרכה במגוון תחומים לרבות  GIT ותחומי ה-WEB.  ניר הוא מרצה בכיר בקורס front end באקדמיית נטקראפט.

פייסבוק לייב של ההרצאה של ניר תוכלו לראות כאן

CSS GRID- התוסף שתרצו להכיר כמפתחי WEB: מתן יוסף

ה-CSS GRID הוא תוסף שבהחלט תרצו להכיר כמפתחי WEB. מטרתו וייעודו הינם להקל  עלינו בבניית Layout יותר מכל הכלים שהכרנו והשתמשנו עד היום. בהרצאה מעשית ומעניינת הציג מתן את השינוי הגדול שהגריד הולך לעשות בתחום ה-web ולא רק. הצצה בלעדית לכלים שישנו לכם את התפישה כיצד לבנות נכון את הדברים  מבחינת העמדה, אלמנטים וקומפוזיציה מתאימה.

על מתן- מתן הוא מפתח Front End צעיר שסיים לא מזמן את קורס פיתוח היוקרתי בנטקראפט. מתן מחפש תמידי את קדמת הטכנולוגיה ובוחן את מה שהיא מסוגלת להציע לנו.  כמפתח קליינט שואף תמיד ליצור אינטראקציה טובה יותר עבור המשתמשים.

 

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק מהאקתון שאנו עושים בנושא CSS שיתקיים  ב-13/7. את כל הפרטים המעניינים נמסור בהמשך לכל מי שירשם.  כל מה שצריך לעשות זה להשאיר פרטים בקישור הבא ואנחנו כבר נעדכן:

הרשמה האקתון CSS

 
לתמונות מהארוע הכנסו:תגובה אחת לפוסט ”CSS כן או לא? סיכום ארוע Fed On Beer“

  1. למפתחי Front End תותחים יש ביקוש מטורף היום בחברות השמה להייטק

לכתוב תגובה

(חובה לפחות לרשום שם!!!)

(...אף אחד לא יראה את זה)

(תפרסם/י את עצמך! שידעו מאיפה את/ה!)