הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

אני גאה להציג בפניכם את הפרויקט החדש שלנו:

בית הספר לחווית משתמש – Netcraft Academy.


המסע שלנו התחיל לפני עשור ולאורכו התנסנו, קראנו, פגשנו, הצלחנו, נכשלנו, למדנו ובעיקר פיתחנו גוף ידע ומתודולוגיות עבודה המבוססים על הניסיון המעשי שלנו מעולם חווית המשתמש בארץ ובחו"ל. את הידע והנסיון הרב שנצבר בחברה, הצלחנו לזקק לכדי מתודולוגיה מנצחת, אשר מאפשרת לנו לשמור על איכות וסטנדרטים גבוהים בכל פרויקט אותו אנו מבצעים.

ההקפדה על איכויות תוצרים גבוהות ומתודולוגיות עבודה נכונות הן מה שאפשרו לנו להשיג את המטרות של קהל הלקוחות שלנו. זה לא פשוט אבל זאת הגאווה והאהבה שלנו (ובינינו, אנחנו נהנים מכל רגע).

Netcraft Academy הוא המקום שלכם ללמוד את מה שאנחנו מרגישים.

בית הספר מציע קורסים שונים בהם תוכלו להתנסות וללמוד מאנשי המקצוע המובילים בתחום על מתודולוגיות עבודה נכונות, סיפורי לקוח מהשוק הישראלי והעולמי והתנסות בפועל בכלי העבודה המובילים המשמשים לאפיון ועיצוב ממשקים בעולם חווית המשתמש.

הקורסים שלנו
בשלב הראשון אנחנו מתמקדים בשני קורסים מרכזיים:

Haifa uni

אפיון ממשק וחווית משתמש
ללמוד כיצד ניתן באמצעות תהליכי עבודה מבוססים ומתודולוגיה מוכחת, לאפיין ממשק עדכני ואפקטיבי. הקורס משלב סקירה מעמיקה של תהליכי עבודה, ודוגמאות מפורטות מעולם האמתי, תרגול והתנסות אישית.

Haifa uni

לימוד Axure
Axure היא סביבת האפיון המובילה בעולם ליצירת מסמכי אפיון (specifications), תרשימי אפיון (wireframes) ואבות טיפוס אינטרקטיבים (interactive prototypes). התוכנה מיועדת בעיקר למומחי חווית משתמש, מנהלי מוצר ומנהלי פרויקטים. בואו ללמוד אצלנו כיצד לעבוד עם Axure בכמה שיעורים בודדים.

למידע נוסף על הקורסים והמרצים (או סתם אם בא לך לראות משהו מגניב) בקרו באתר Netcraftacademy

ואם יש לכם שאלות אני אשמח לעזור ולענות.2 תגובות לפוסט ”NetcraftAcademy בית הספר לחווית משתמש“

  1. שלום אני רוצה ללמוד אצלכם!
    בבית הספר

  2. אני רוצה למוד בבית הספר שלכם

לכתוב תגובה

(חובה לפחות לרשום שם!!!)

(...אף אחד לא יראה את זה)

(תפרסם/י את עצמך! שידעו מאיפה את/ה!)