הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'Tobii'

היום התבשרנו על חידוש נוסף מביות היוצר של Tobii, חברת ה – Eye Tracking המובילה בעולם. החברים השוודים שלנו לא נחים לרגע, ומציגים שת"פ עם חברת Lenovo לייצור מחשב נישא הנשלט באמצעות תנועות העיניים של המשתמש.
המשך…

אני גאה להציג בפניכם את הפרויקט החדש שלנו:

בית הספר לחווית משתמש – Netcraft Academy.

המשך…

העתיד של ה-Eye Tracking

25 באוגוסט 2010 מאת

EyeTracking משנה את העולם

היכולת לעקוב אחרי תנועות העיניים היא דרך נהדרת לבדוק שימושיות של אתרי אינטרנט, אך גם הרבה מעבר לכך. זוהי דרך לעזור לאנשי עם מוגבלויות, לנהוג במכונית, ולהמציא מחדש את הדרך בה אנו קוראים טקסט. אנחנו רוצים להציג בפניכם כמה מחקרים והתפתחויות טכנולוגיות בתחום ה – EyeTracking שישנו את הדרך בה אנו שולטים ומתקשרים עם ממשקים ברשת, ובעולם האמיתי.
המשך…

בכנס TheMarker האחרון הצגנו את הטכנולוגיה החדשה שהבאנו לארץ, המסך של Tobii המאפשר לנו לבצע מחקרי EyeTracking.  התגובות למסך היו מדהימות וביצענו אין ספור הדגמות של היכולות שלו באותו היום. מאז הכנס כתבתי כמה פוסטים על Tobii אך טרם פרסמנו הסבר מפורט ומקיף על מחקרי EyeTracking ועל המכשיר המדהים הזה.
המשך…

נענע העלו היום את העיצוב החדש שלהם (תתחדשו). רצינו לבדוק במה שונה העיצוב החדש מהנוכחי ואיך המשתמשים באמת מגיבים להבדלים בין השניים. כדי לעשות זאת השתמשנו במסך של tobii ובטכנולוגיית ה eyetracking. התוצאות לפניכם.
המשך…