הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'axure'

אתחיל בטיפ קטן: הדרך הטובה ביותר ללמוד היא ללמד.
אני ממליץ בחום למי שרוצה להתמחות בתחום כלשהו להתחיל ללמד אותו. אין כמו האתגר שבהדרכה בשביל להכריח אותנו להתעמק באמת בחומר מקצועי.

כשעליך ללמד חומר כלשהו, גם אם אתה מכיר אותו היטב, אתה מוצא את עצמך שב וחוקר , בודק ושואל את עצמך שאלות יסוד חשובות. אומנם כבר העברתי עשרות קורסי UX בעבר, אבל בכל פעם מחדש אני נהנה לגלות תובנות חדשות על התחום המרתק הזה. לפעמים אלו דברים “גדולים”, כמו שיטות מחקר שלא הכרתי או שינויים בטרנדים העולמיים ולפעמים דברים קטנים, כמו פונקציה נוספת של פקד מוכר. (more…)

לפני שהגעתי לנטקראפט חיפשתי המון איך ניתן ללמוד את התחום באופן מקצועי. היום אני יודעת שזאת גם שאלה שמוצפת המון בתעשייה ומופנית גם אלינו בין השאר. אז בשביל לעזור לכם החלטנו לרכז את כל הדרכים שאנחנו מכירים ללמוד חווית משתמש.
ובסיומן הפתעה (לא לקפוץ לסוף, תתאפקו קצת!). (more…)

אני גאה להציג בפניכם את הפרויקט החדש שלנו:

בית הספר לחווית משתמש – Netcraft Academy.

(more…)

axure

זה לא סוד שאנחנו משתמשים כבר זמן רב בסביבת העבודה של Axure בשלבי האפיון והבדיקות שלנו ולאחרונה שואלים המון על הניסיון שלנו עם התוכנה ועל החידושים בתחום ולכן רצינו לעדכן אתכם שהגרסה החדשה של Axure אמורה לצאת החודש עם לא מעט שינויים ותוספות שיהפכו את החיים שלנו להרבה יותר קלים (ומהנים). אחד היתרונות בעבודה עם Axure היא קהילת אנשי המקצוע המשתמשים בתוכנה. מתוך הקהילה הזאת עולות בקשות רלוונטיות ומעודכנות שמעידות על צורך אמיתי בחיי העבודה היום יומים שלנו. Axure השכילה לספק בגרסה הקרובה אתת כל הבקשות הבוערות מעמודי הפורומי השונים, לפניכם התקציר.
(more…)