הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'uxonbeer'

Copy of מכבידנט

אמל"ק: סיכום אירוע UX on Beer במצגות, בוידאו (לייב של פייסבוק) ובתמונות. על מהפיכת הבוטים, על איך מגדר משפיע על אפיון מוצר, סיפורי משתמש ליצירת מוצרים טובים יותר, קבלת החלטות בעולם וירטואלי ועל אפיון אתר וואלה! החדש.

המשך…

Untitled design

סיכום אירוע הקיץ של חוויית משתמש על בירה בתמונות, מצגות ווידאו.

איזה כיף שהגיע ספטמבר- מתחיל להתקרר (לא באמת…), הילדים חוזרים לגנים/בתי הספר ואירוע הקיץ של UXonBeer סוף סוף הגיע. אז מה היה לנו: שקיעה מדהימה באחד הברים השווים על הים בתל אביב, הרצאות מקצועיות מעולות, מרצים בכירים שעובדים בלב התעשייה, קהילת UX תוססת ובירה, הרבה הרבה בירה. הפעם החלטנו לשדר לכם LIVE שתי הרצאות מהאירוע. אז למי שהיה ורוצה להיזכר ולמי שפספס קבלו את סיכום אירוע קיץ 2016!

המשך…

UXONBEER - Facebook Cover

כשנכנס אדר מרבים בשמחה, וכך התכנסו בשמחה ורננה לעוד אירוע מוצלח של הרצאות מרתקות בתחום חווית משתמש. וכמיטב המסורת הקפדנו לשתות בירה עד דלא ידע!

המשך…

uxonbeer-by-netcraft_rounded_corners

בירות, חווית משתמש ואנשים טובים, מה צריך יותר? לאחר פגרת חורף, פגרת מלחמה ופגרת הילדים בחופש, הצלחנו לקיים בשעה טובה את אירוע חווית משתמש על בירה. 100 הראשונים שהגיעו זכו לקבל כוס בירה שעוצבה במיוחד לאירוע וליהנות מבירה ומוזיקה טובה עד שהאירוע החל.
המשך…

image_template_beer
אוקטוברפסט כבר מאחורינו אבל גם אנחנו לא פספסנו את ההזדמנות לחגוג את חודש הבירה יחד עם הרצאות UX מעניינות. הפעם החבר'ה הנחמדים של הסלונה אירחו אותנו בחמימות והציעו בירות מיוחדות לכל דורש. אז מה היה לנו? למדנו על חשיבות התוכן בעיצוב, ההשפעה של עיצוב חווית המשתמש על תחומים נוספים, ניסוי וטעייה ו-UX עילאי ומתנשא.

אנחנו רוצים להודות לכל מי שהגיע וכמובן למרצים המדהימים שהשקיעו מהזמן והידע שלהם להפוך את האירוע למעניין ופורה.
המשך…

ux_haifa

חברות וחברים יקרים מהצפון, אנחנו שמחים לבשר לכם שכנס חווית משתמש על בירה מגיע אליכם ויתקיים ביום רביעי ה- 16.1 בשעה 19:00 במועדון ה"ביט" המגניב בחיפה.

המשך…

תודה לכל האורחים שהגיעו והתקבצו בשקט ובצפיפות כדי לשמוע את ההרצאות השונות. תודה למרצים שהתאמצו, עזרו אומץ ועלו לבמה. ותודה לחברים בנטקראפט שעמלו קשה כדי לגרום לערב החודשי לקרות.
אני מקווה שהצלחנו לחדש ולעניין אתכם ומזמין כל מי שחושב שיוכל להעביר הרצאה מעניינת ליצור איתנו קשר.

אספנו את כל ההרצאות בשבילכם, לכל מי שהיה ולכל מי שפספס:

המשך…

היה מדהים. המקום שבחרנו (הקונטיינר בנמל יפו!) וצוות המרצים המוכשר הפך את האירוע החודשי למאוד מוצלח (וגם האלכוהול תרם את חלקו אני לא מכחיש).
לכל מי שהגיע, אני מקווה שנהנתם, תרגישו חופשי להגיד לנו אם לא – אני תמיד אשמח להקשיב.

לעדכונים והתראות מראש על פתיחת ההרשמה לאירוע הבא – תעשו לנו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו. אנחנו מעלים שם כל יום לינקים מעולים שהגניבו אותנו ואני מבטיח שיגניבו גם אתכם.

למי שלא הצליח להירשם בזמן (ההרשמה השניה נסגרה תוך פחות מ-10 דקות אז אל תרגישו רע) אני שמח לצרף את המצגות שהועברו:
המשך…

ליאור יאיר - מצגת מכנס UXILIVE2011

כבר הרבה זמן אני מסתובב בראש עם רעיון. לפני שבועיים במהלך שיחת לילה טיפוסית עם אורן (השותף שלי) סיפרתי לו על הרעיון לערוך מפגש מקצועי בבר תל אביבי על טהרת האלכוהול וחווית המשתמש. הוא מצידו הנהנן ואמר לי שתוך שבוע אפשר להרים משהו כזה.
הוא טעה, זה לקח שבועיים.
המשך…