הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'חווית משתמש על בירה'

Copy of מכבידנט

אמל"ק: סיכום אירוע UX on Beer במצגות, בוידאו (לייב של פייסבוק) ובתמונות. על מהפיכת הבוטים, על איך מגדר משפיע על אפיון מוצר, סיפורי משתמש ליצירת מוצרים טובים יותר, קבלת החלטות בעולם וירטואלי ועל אפיון אתר וואלה! החדש.

המשך…

Untitled design

סיכום אירוע הקיץ של חוויית משתמש על בירה בתמונות, מצגות ווידאו.

איזה כיף שהגיע ספטמבר- מתחיל להתקרר (לא באמת…), הילדים חוזרים לגנים/בתי הספר ואירוע הקיץ של UXonBeer סוף סוף הגיע. אז מה היה לנו: שקיעה מדהימה באחד הברים השווים על הים בתל אביב, הרצאות מקצועיות מעולות, מרצים בכירים שעובדים בלב התעשייה, קהילת UX תוססת ובירה, הרבה הרבה בירה. הפעם החלטנו לשדר לכם LIVE שתי הרצאות מהאירוע. אז למי שהיה ורוצה להיזכר ולמי שפספס קבלו את סיכום אירוע קיץ 2016!

המשך…

UXONBEER - Facebook Cover

כשנכנס אדר מרבים בשמחה, וכך התכנסו בשמחה ורננה לעוד אירוע מוצלח של הרצאות מרתקות בתחום חווית משתמש. וכמיטב המסורת הקפדנו לשתות בירה עד דלא ידע!

המשך…

סיכום ארוע חווית משתמש על בירה- יולי 2015

סיכום ארוע חווית משתמש על בירה- יולי 2015

חיכינו רבות שהקיץ יגיע כדי לקיים ארוע חווית משתמש על בירה (קרה!!!!) לשמוע UX על חוף הים בשקיעה…צריך יותר מזה?
באוירת סוף השנה וסיום הלימודים, ובשיתוף אגודת המעצבים הגרפיים, עסק הארוע בהכנתו של המעצב /מאפיין לעולם חיפוש העבודה והיזמות, על התהליך הארגוני שבא עם החדשנות הדיגטלית וחשיבות תפקידם של מאפיינים ומעצבים בשינויים אלו.
המשך…

uxonbeer-by-netcraft_rounded_corners

בירות, חווית משתמש ואנשים טובים, מה צריך יותר? לאחר פגרת חורף, פגרת מלחמה ופגרת הילדים בחופש, הצלחנו לקיים בשעה טובה את אירוע חווית משתמש על בירה. 100 הראשונים שהגיעו זכו לקבל כוס בירה שעוצבה במיוחד לאירוע וליהנות מבירה ומוזיקה טובה עד שהאירוע החל.
המשך…

image_template_beer
אוקטוברפסט כבר מאחורינו אבל גם אנחנו לא פספסנו את ההזדמנות לחגוג את חודש הבירה יחד עם הרצאות UX מעניינות. הפעם החבר'ה הנחמדים של הסלונה אירחו אותנו בחמימות והציעו בירות מיוחדות לכל דורש. אז מה היה לנו? למדנו על חשיבות התוכן בעיצוב, ההשפעה של עיצוב חווית המשתמש על תחומים נוספים, ניסוי וטעייה ו-UX עילאי ומתנשא.

אנחנו רוצים להודות לכל מי שהגיע וכמובן למרצים המדהימים שהשקיעו מהזמן והידע שלהם להפוך את האירוע למעניין ופורה.
המשך…

ux_haifa

חברות וחברים יקרים מהצפון, אנחנו שמחים לבשר לכם שכנס חווית משתמש על בירה מגיע אליכם ויתקיים ביום רביעי ה- 16.1 בשעה 19:00 במועדון ה"ביט" המגניב בחיפה.

המשך…

twins

כשעבדנו על אתר UXONBEER בשלבי האפיון והעיצוב, לא שיערתי שנזכה לקבל עליו כל כך הרבה מחמאות. אבל אני חושב שהמחמאה הגדולה ביותר עד היום היתה האתרים שהעתיקו אותו.
כולנו מעתיקים את העבודה שלנו. סליחה, שואבים השראה ממקומות אחרים. אבל איפה עובר הקו ומתי נכון להעתיק? ואולי חשוב עוד יותר – איך נכון להעתיק אפיון או עיצוב?
המשך…

כמות התגובות הטובות והטלפונים הרעים ("למה לא הזמנתם אותי?!?") שקיבלתי יום אחרי האירוע אומרות את הכל. אירוע חווית משתמש על בירה האחרון היה האירוע המגניב ביותר שיצא לי לארגן ולהיות נוכח בו. ולכל מי שלא הצליח להירשם – אני מצטער מאוד (יהיו עוד אירועים). המשך…

תודה לכל האורחים שהגיעו והתקבצו בשקט ובצפיפות כדי לשמוע את ההרצאות השונות. תודה למרצים שהתאמצו, עזרו אומץ ועלו לבמה. ותודה לחברים בנטקראפט שעמלו קשה כדי לגרום לערב החודשי לקרות.
אני מקווה שהצלחנו לחדש ולעניין אתכם ומזמין כל מי שחושב שיוכל להעביר הרצאה מעניינת ליצור איתנו קשר.

אספנו את כל ההרצאות בשבילכם, לכל מי שהיה ולכל מי שפספס:

המשך…