הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'השראה'

Untitled design (2)

לאחר הפסקה קצת ארוכה, חזרנו באירוע מפתחים מרגש במיוחד. לב תל אביב- גג גן העיר, מרצים שנמצאים בלב תעשיית הפיתוח, הרצאות מעניינות, אלכוהול משובח ואנשים טובים. אז למי שהיה ורוצה להיזכר/להתעמק ולמי שלא היה ורוצה לקבל הצצה, אנחנו מצרפים סיכום, תמונות ומצגות.

(more…)

Untitled design

סיכום אירוע הקיץ של חוויית משתמש על בירה בתמונות, מצגות ווידאו.

איזה כיף שהגיע ספטמבר- מתחיל להתקרר (לא באמת…), הילדים חוזרים לגנים/בתי הספר ואירוע הקיץ של UXonBeer סוף סוף הגיע. אז מה היה לנו: שקיעה מדהימה באחד הברים השווים על הים בתל אביב, הרצאות מקצועיות מעולות, מרצים בכירים שעובדים בלב התעשייה, קהילת UX תוססת ובירה, הרבה הרבה בירה. הפעם החלטנו לשדר לכם LIVE שתי הרצאות מהאירוע. אז למי שהיה ורוצה להיזכר ולמי שפספס קבלו את סיכום אירוע קיץ 2016!

(more…)

Untitled design

כולנו ראינו מתישהו פעוט קטן, אפילו בן שנה, מפעיל בעצמו אייפד או משתלט על הטלפון של אבא. אולי אפילו עשינו לייק להורה שהעלה סרטון בו הוא גאה בילד שלו שכבר בגיל קטן מצליח להתמודד עם טכנולוגיה שלפעמים אפילו מבוגרים טועים בה, אך האם הם באמת יודעים מה הם עושים או סתם לוחצים ללא היגיון?

(more…)

Untitled design (8)

אחרי שנים כמעצב פרינט, הבנתי שהמעבר לדיגיטל הוא צעד שאני חייב לעשות. המשפט הזה, “כל העולם עובר לדיגיטל” הפך למציאות כשחברים רבים (וטובים) עשו את המעבר, ומה ששמעתי מהם פיתה אותי לא רק לחשוב על לעבור לדיגיטל, אלא להתחיל לעשות.

(more…)

בוגרי קורס אפיון וחווית משתמש בנטקראפט אקדמי

עבור המרצים והצוות של Netcraft Academy, הפך החלק שבו מציגים התלמידים את עבודות הגמר שלהם בסיום קורס אפיון ועיצוב בממשק וחווית משתמש למרגש ומעניין במיוחד.
אנחנו נהנים לראות כל פעם מחדש, כיצד התלמידים מצליחים לבטא בעבודות שלהם רעיונות ופתרונות מקוריים וחכמים ולשלב ידע קודם מעולמות העיצוב, פיתוח או יזמות עם הידע החדש שרכשו במהלך הקורס.
מוצגות לפניכם מבחר עבודות גמר המעולות שהוגשו לאחרונה , אנו מקווים שתתרשמו מהן כמונו:)
(more…)

untitled-1

אנחנו גאים בבוגרים שלנו, בכולם. ויותר מזה אנו גאים בדרך שעשו והמקומות שבהם הם נמצאים היום.
כדי לעזור לכם לענות סוף סוף על השאלה :”איך ניתן להשתלב בתעשייה ולעבוד כמאפיינים או כמעצבי אינטרקטיב?” ביקשנו מכמה חברים בקהילת הבוגרים שלנו ( שמונה היום מעל 300 בוגרים משלוש שנים של פעילות) לספר על החוויות שלהם מ”היום אחרי שנגמר הקורס”. הנה חלק מהם, אנו מקווים כי הן יוכלו לעזור גם לכם: (more…)

image_template-winners

לכבוד קורס ה-HTML5 למפתחים שנפתח בשבוע שעבר באקדמיה של נטקראפט, ערכנו תחרות בין מפתחי הווב בארץ. הפרסים הראשונים היו מקומות בקורס והגרלה של האייפד החדש בין כל המתמודדים. התחרות פורסמה בניוזגיק והשתתפו בה מפתחים מנוסים ומתחילים כאחד. הכרזנו על הזוכים בפוסט המקורי ובקהילות המפתחים, ועכשיו אנחנו גאים להציג את עמוד התוצאות:

הזוכים בתחרות הפיתוח של נטקראפט.

(more…)

השראה להמונים - אוגוסט 2011 - אוסף של אתרים מעוצבים

אם יש משהו שעושה לנו, המעצבים, טוב ברגעים של תסכול בזמן העבודה זה לקבל השראה. לראות אתר נאה יכול לפתוח את הראש בתחילתו של פרוייקט חדש ומאתגר, יכול לעזור לנו לפצח קונספט מורכב במיוחד ואף יכול לגרום לנו לרצות לעצב משהו גם כשאנחנו כבר מזמן לא במשרד. בתקווה ללהפוך לסדרתי – כולי תקווה שמקבץ האתרים שנביא לפניכם יעשה את שלו ויזרים קצת דלק (ולא את זה שמתייקר) למוחכם וזרועותיכם.

(more…)

לכל מעצב יש את סט כלי העבודה שלו – כלים או חמרי גלם בהם נעזר במהלך התהליך העיצובי. כלי עבודה אלו מסייעים לנו בכך שמהווים “קיצורי דרך” בתהליך היצירה. הם חוסכים לנו זמן ועוזרים במקרים בהם התהליך היצירתי “נתקע”. נוכל להשתמש בכלי העבודה כמעוררי השראה או כחומרי בסיס אותם נעבד ונתאים לצרכינו. אספנו כלי עבודה טובים שאנו עובדים איתם, בתקווה שתוכלו להנות מהם גם ואולי אפילו להמליץ לנו על שלכם.

(more…)

לרגל השנה החדש, הבלוג המצויין Smashing Magazine הוציא ספר חדש.
לאחר שנהננו כל כך מהספר הראשון שלהם, אנו מצפים כבר לקרוא את השני ורצינו לשתף אתכם ולספר לכם קצת עליו.

(more…)