הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'digital design אירוע המעצבים'

digitalplay-head

אחרי שנרגענו ונחנו אנו שמחים לסכם את האירוע המיוחד ביותר שהפקנו עד כה.
תחילה אנו רוצים להודות לכל המילים החמות, הפידבקים הטובים וההצעות לשיפור לאירוע הבא. היה נעים וחשוב לשמוע את כולן ואנו שמחים שאכפת לכם.

הכרטיסים לאירוע נגמרו כולם ומצאנו את עצמנו במלון הילטון תל אביב עם 500 מעצבים שבאו להנות מאירוע מקצועי וחוויתי העוסק בעיצוב דיגיטלי. 15 מרצים מהמובילים בתעשייה העבירו בצורה מקצועית ועניינית עדכונים, חידושים ופרקטיקה בתחום. הם הציגו את כל מה שמעניין אותנו כמעצבים: פסיכולוגיה של עיצוב, עיצוב חוויה, עיצוב לסלולר, אינפוגרפיקה, טופולוגיה, פיתוח למעצבים, איך להתפרנס מעיצוב ועוד.
המשך…

design-arena

תזכורת: התחרות

שלוש קבוצות של מעצבים – מהטובים בארץ – ינהלו קרב ראש בראש בכנס DIGITALPLAY (למי שלא נרשם עדיין – נשארו כרטיסים בודדים, 390 אנשים כבר נרשמו לאירוע!).

בתחילת היום הקבוצות יקבלו משימה שתבחר על ידי הקהל בהצבעה סלולרית בזמן אמת (הקהל יחליט על משימת ההתאבדות שלהם – ולהם אין שום סיכוי להתארגן מראש על קונספטים בבית).
המשימה תכלול מיתוג אפיון ועיצוב של אתר ואפליקציה פיקטיביים ובמשך כל היום הקבוצות יעבדו בחללים פתוחים ויקרינו את העבודה שלהם בזמן אמת לכל מי שירצה לראות. לאחר יום שלם של עבודה מטורפת כל קבוצה תציג את העבודה שלה.

מלבד קרב רווי דם, הקנטות בלתי פוסקות וקבוצת מעודדות היפסטריות של כל קבוצה, תוכלו גם לקבל הצצה נדירה לשיתוף פעולה, למתודות העבודה ולתהליכי חשיבה של האנשים המובילים בתעשייה ולראות כיצד בתום 6 שעות הם מצליחים (בתקווה) להפיק מהתהליך הזה אב טיפוס אמיתי- חי ובועט.

בסוף היום, כל קבוצה תציג את העבודה שלה והקהל יוכל לבחור בזמן אמת ולהחליט על המנצחים (שיקבלו פרסים ותהילת עולם!).
המשך…

header-kids

שמחנו לראות את כולכם באירוע החודשי של Digital Design בנושא עיצוב אתרים ואפליקציות לילדים. בשונה מאירועים קודמים שהתרחשו בברים תל אביביים, הפעם בחרנו לעשות את המפגש החודשי בסביבה היצירתית של קמפוס גוגל תל אביב!

google_pic

אנחנו רוצים להודות למרצים על ההרצאות המעניינות ולכל מי שהגיע.

למי שפספס, אנו מצרפים את כל המצגות המדהימות שהוצגו באירוע.
נתראה באירוע הבא.

המשך…

facebook

בשבוע הבא יערך כנס המעצבים השלישי בסדרת אירועי Digital Design. הכנס הקרוב יעסוק בשאלה המעניינת – איך יראו העיצובים שלנו בעתיד הקרוב והרחוק?

המשך…

main-pic

עוד אירוע מוצלח ומעניין מאחורי. דיברנו על שיטות וצורות לעבוד נכון יותר עם הלקוחות שלנו ועל הדרך להצגת העיצוב שלנו בפעם הראשונה, הפעם האירוע התרחש בטיילת יפו המגניבה.
לכל מי שהגיע – אני מקווה שנהנתם. אנחנו (ואני אישית) נשמח לשמוע תגובות/טענות וללמוד להשתפר ולהביא תכנים מעניינים יותר בעתיד.

לכל המרצים – תודה רבה שבאתם והקדשתם זמן ללמד אחרים.

אל תשכחו לעשות לייק לעמוד שלנו כדי שתוכלו להנות מעדכונים יומיים מתחום העיצוב הדיגיטלי וכמובן תקבלו התראה מראש על כל האירועים העתידיים. אלבום האירוע כבר באוויר ותוכלו לראות אותו פה.
המשך…

front_pic
בשבוע הבא יערך כנס המעצבים השני בסדרת אירועי Digital Desin. הכנס הקרוב יעסוק בנושא סופר חשוב שמשפיע על העבודה שלנו כמעט בכל יום – הצגת העיצוב ללקוח.

אנו יודעים ששלב העיצוב הוא רק חלק מהעבודה, לעיתים השלב הקשה הוא דווקא שלב ההצגה ושכנוע הלקוח. לפעמים, מוצר טוב נפסל רק כי לא הצליחו להסביר ללקוח את הערך שלו. אנחנו יודעים שהנושא הזה מטריד גם אתכם ואנחנו פה כדי לעזור.
המשך…