הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

ארכיון פוסטים ששייכים לנושא 'dev shots אירוע המפתחים'

השיפור הבלתי פוסק במכשירי הקצה הטכנולוגיים וריבוי המסכים, הביאו לכך שהתחום הפך להיות אחד המרכזיים וכמובן היצירתי והצבעוני ביותר בעולם הקוד.

אז למה, כמה ובעיקר איך..? ראיינו את יריב גלעד, מרצה בכיר מעל 12 שנה בפיתוח Full Stack Web apps, מייסד CasaVersa – סטארטאפ תל אביבי העוסק בחילופי בתים, כלכלת-שיתוף ותיירות. חבר בצוות המייסדים של Wibbitz – מיזם מבוסס בתחום ה-Content Publishing. טכנולוג מעל 16 שנה, והמנהל המקצועי של קורסי הפיתוח ב-Netcraft Academy, בניסיון לתת לכם סקירה מלאה על התחום, אפשרויות הלימודים והתעסוקה בו.

המשך…

Untitled design

בבר מגניב בתל אביב, שעה 18:00 בערב החלו לזרום אנשים, מיטב המפתחים, מרצים מובילים ואוהבי טק נלהבים. כמה כיף שחזרנו למסורת אירועי הפיתוח! המשך…

Untitled design (2)

לאחר הפסקה קצת ארוכה, חזרנו באירוע מפתחים מרגש במיוחד. לב תל אביב- גג גן העיר, מרצים שנמצאים בלב תעשיית הפיתוח, הרצאות מעניינות, אלכוהול משובח ואנשים טובים. אז למי שהיה ורוצה להיזכר/להתעמק ולמי שלא היה ורוצה לקבל הצצה, אנחנו מצרפים סיכום, תמונות ומצגות.

המשך…

הפעם אנחנו מתרגשים ושמחים לעדכן על מותג כנסים חדש שלנו שיוצא לדרך – עבור קהילת הפיתוח!
לפני שנסביר לכם בדיוק על האירוע רק נגיד שתוך פחות מיום ההרשמה כבר כמעט סגורה (נשארו עוד 30 מקומות אחרונים). למי שירצה להירשם מומלץ לעשות זאת במהרה.

מי שמכיר את אירועי UX on Beer ו Digital Design יודע ודאי על מה מדובר – אירוע מיוחד לתחום שלך שמדברים בו רק על מה שמעניין אותך, ברמה מקצועית מאוד ובאווירה כיפית, כל אירוע עוסק בנושא חדש ומגיעים המון אנשים חדשים מהתעשייה ששווה להכיר. אז החלטנו שהגיע הזמן שגם לכם, מפתחים ומפתחות יהיה כנס משלכם, שידבר אליכם בגובה העיניים ויביא לכם את הידע החדשני ביותר על בירה בבר בתל-אביב.  המשך…