הבלוג פרי מוחם הקודח של אנשי נטקראפט
על שימושיות, עיצוב, טכנולוגיה וכל הדברים המעניינים באמת

Untitled design

סיכום אירוע הקיץ של חוויית משתמש על בירה בתמונות, מצגות ווידאו.

איזה כיף שהגיע ספטמבר- מתחיל להתקרר (לא באמת…), הילדים חוזרים לגנים/בתי הספר ואירוע הקיץ של UXonBeer סוף סוף הגיע. אז מה היה לנו: שקיעה מדהימה באחד הברים השווים על הים בתל אביב, הרצאות מקצועיות מעולות, מרצים בכירים שעובדים בלב התעשייה, קהילת UX תוססת ובירה, הרבה הרבה בירה. הפעם החלטנו לשדר לכם LIVE שתי הרצאות מהאירוע. אז למי שהיה ורוצה להיזכר ולמי שפספס קבלו את סיכום אירוע קיץ 2016!

(To be or not to be (IOT- ניר נבות

איך יכול להיות שמיקרוסופט, אפל וגוגל משקיעים מיליארדים בטכנולוגיה שנקראת IOT, למרות שרובנו עדין מעדיפים לכבות בעצמנו את המזגן והאור לפני השינה ולבקש מהילד (הגדול) שינעל את הבית? בהרצאה של ניר נבות, יו"ר אגודת המעצבים הגרפיים דנו על איך כל זה קשור לסטארטפ שנקרא Neura ולקמפיין הבית החכם של בזק.

תרגיע! יש פה צוות -קרן נוימן ונטע תבל

מי צריך היררכיה בעידן שבו הצוותיות שולטת? קרן ונטע על המיקרופון בהרצאה של איך ניהול צוותים מוצלח יכול להוביל לתהליכים יצירתיים ויעילים. הפעם שידרנו לכם את ההרצאה לייב מהאירוע. פספסתם? לא נורא, אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק שלנו ולראות את ההרצאה (ותסלחו לנו שזה שודר מהאייפון).

 

תגיע לנקודה- יוני אושין

הרצאה מעולה של יוני, סמנכ"ל קריאטיב וממייסדי Playtika – כמה פעמים ישבתם מול מסך ושאלתם את עצמכם: מה לעזאזל הם מנסים להגיד? חשיבות הדיוק בהעברת מסר בעיצוב, איפיון ושיווק! גם את ההרצאה הזאת דאגנו לכם ושידרנו LIVE בפייסבוק את ההרצאה. לצפייה בהרצאה בקרו בעמוד הפייסבוק של UXonBeer.

מתכנתים ממאדים יו.איקס מנוגה? אז זהו. שלא- שלומי זיגארט

כולנו קראנו או לפחות שמענו על הספר גברים ממאדים ונשים מנוגה. ואכן. גברים חושבים אחרת מנשים. ולהיפך. לא תאמינו, אבל גם מתכנתים ומתכנתות חושבים אחרת ממעצבים ומעצבות. ברגע שממפים את הפערים וההבדלים קל הרבה יותר לעבוד ביחד ולהבין שאנחנו יחד חלק מאותו כוח משימה שחיוני להצלחתו של המוצר.

QR-Code יוחזר לאלתר לעבוד!- אודי סלנט

ה-QR-Code, שלא הצליח בארץ כמו התחזיות שצפו לו, הוא הבן דוד הבוגר של ה-Mobile First.
איך כל זה קשור ל'נצח דיגטלי', בדיקות משתמשים במובייל ואנליטיקה כמוצר צריכה בסיסי?
ספויילר: יהיה סוף טוב ונגלה שיחד עוד ניתן להשיב את ה-QR-Code לחיק המשפחה.

נתראה באירוע הבא

אז הגיע הזמן לתודות: למרצים האדירים שהשקיעו את האנרגיה, הכישרון וחלקו איתנו את הידע המקצועי שלהם, לכל מי שהיה שותף בארגון האירוע וכמובן לכם שמציעים, מעירים, מפרגנים והופכים כל אירוע ומה שהוא.

לתמונות מהאירוע כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו- אתם מוזמנים לתייג, לשתף ולשמור.

קול קורא- אם יש לכם הרצאה מעולה ואתם לא פוחדים לעמוד על הבמה שלנו, שלחו אלינו מייל עם הרעיון ונשמח לשוחח.

רות.לכתוב תגובה

(חובה לפחות לרשום שם!!!)

(...אף אחד לא יראה את זה)

(תפרסם/י את עצמך! שידעו מאיפה את/ה!)