חוויות משתמש למוצרים דיגיטלים שאנשים אוהבים
ליצירת קשר

מעצבים חוויות מ- 2001

נטקראפט, מבית אלעד מערכות,  היא סוכנות חווית המשתמש העובדת עם כמה מהחברות המובילות בארץ ובחו"ל.

המומחיות שלנו היא להבין את המשתמשים שלכם ולעצב להם חוויית שימוש טובה ומהנה יותר. ממערכות מורכבות לתעשיות גדולות ועד אפליקציות מובייל לסטארטאפים חדשניים, 50 המומחים שלנו יודעים לאפיין, לעצב ולממש את המטרות שלכם עבור לקוחותיכם.

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים עכשיו

  השירותים שלנו

  מה אנחנו עושים

  מחקר ואסטרטגיה
  מחקר ואסטרטגיה
  ליווי צוותי UX
  ליווי צוותי UX
  Product UX
  Product UX
  פתרונות קצה-לקצה
  פתרונות קצה-לקצה
  בדיקות שמישות
  בדיקות שמישות
  עיצוב ומיתוג
  עיצוב ומיתוג

  מחקר ואסטרטגיה

  מתודולוגיות חווית משתמש המוכחות שלנו עוצבו כדי לקדם את המטרות העסקיות שלכם, באמצעות תובנות מבוססות-מידע. הכלים בהם אנחנו משתמשים כוללים סדנאות עיצוב, מחקר משתמשים ובדיקות שמישות - כולם בסטנדרט הגבוה ביותר. המחקר אותו אנחנו מבצעים מותאם ללקוח, על מנת לבדוק רק את הדברים הנכונים ולהגיע לתובנות מעשיות בלי רעשי רקע.

  ליווי צוותי UX

  הניסיון הרב שלנו בעבודה עם מגוון רחב של חברות ופרוייקטים, יכול להפוך למשאב עבור צוות ה-UX הפנימי שלכם. נוכל ללוות את הצוות שלכם בייעוץ, סדנאות, הרצאות או הטמעה של כמה מהמומחים שלנו בצוות לפרק זמן שתבחרו.

  Product UX

  הצוותים שלנו מומחים באיזון בין הצרכים העסקיים לבין צרכי המוצר. אנו מסתכלים במבט הוליסטי על כל פרוייקט, על מנת להגדיר מוצרים שפותרים בעיות אמיתיות, עבור משתמשים אמיתיים - בלי לשכוח את המודל העסקי. נטקראפט אף מאמינה בשיטות Agile UX, כך שנוכל להצטרף לצוות הפנימי שלכם, ולעבוד יחד - בין אם מרחוק או מהמשרדים שלכם - על מנת לייצר יחד מוצרים מרהיבים.

  פתרונות קצה-לקצה

  בין אם הצורך שלכם הוא באתר, אפליקציית מובייל או מערכת מסובכת, אנו יכולים לדאוג לכל התהליך - מאיסוף הדרישות ותכנון הפרוייקט ועד לעיצוב ופיתוח. יש לנו את הידע ואת כח האדם הדרושים כדי לספק לכם הן ממשק מצויין והן מערכות צד-שרת מתקדמות.

  בדיקות שמישות

  אינטגרציה של בדיקות שמישות לתוך תהליך הפיתוח מאפשרת לזהות בעיות שמישות מוקדם במחזור החיים של המוצר. הדבר יכול לחסוך אלפי שעות מפתח, שמתבזבזות במקרים רבים על פיתוח מוצר שאינו תואם את דרישות משתמשיו ואת הצורך העסקי עבורו הוא מפותח. נטקראפט היא חברת בדיקות שימושיות מובילה, המספקת מגוון רחב של שירותים בתחום: מתכנון בדיקות ועד מחקרי מעבדה עם מעקב עיניים של חברת Tobii, המיוצגת על ידי חברת המחקר SEBOfx.

  עיצוב ומיתוג

  המוצרים עליהם אנחנו עובדים לא נוצרו בואקום. מאחורי כל אחד מהם יש מותג, עם שפה משלו וזהות משלו. אנו מתמחים בהתאמה של מותגים קיימים לעולם הדיגיטלי, ויצירה של מותגים חדשים מאפס. המעצבים המנוסים שלנו יבנו עבורכם את כל מה שתצטרכו עבור הפרוייקט הדיגיטלי הבא שלכם - משפת מותג ועד להטמעה של Design System בתוך הארגון שלכם.

  הפרויקטים שלנו

  ממערכת מסובכת עבור ענקית טכנולוגיה, או אפליקציה עבור חברת סטארט-אפ – צוותי המומחים שלנו מייצרים חווית המשתמש מושלמת עבור הצרכים העסקיים של הלקוחות שלנו. רתם מוזמנים להציץ בכמה דברים שעשינו.

  נטפים

  ייעוץ ממשק וחווית משתמש עבור פלטפורמת חקלאות חכמה מודולרית וחדשנית.

  Dell EMC

  עיצוב design system עבור מוצרים קיימים וחדשים.

  מזרחי טפחות

  מחשבון משכנתא מבוסס אפליקציית מובייל

  IDI – חברה לביטוח

  ממשקי שירות עצמי עבור משפחת המותגים של IDI

  Vayyar

  עיצוב UX/UI לאפליקציית מובייל המאפשרת לראות דרך הקירות

  Display. IO

  אפיון חוויית משתמש לחברת סטארטאפ בתחום ה- Ad-Tech

  הלקוחות שלנו הם הלקוחות השמחים ביותר

  אולי שמעת עליהם

  דברו איתנו