נטפים

מחקלאות מתקדמת לחוויה אינטואיטיבית

חלוצת טכנולוגיה חקלאית

נטפים היא מובילה עולמית בתחום השקיה מדייקת, הפועלת ב-110 מדינות ברחבי העולם. לאחר שהובילה את פיתוח תחום ההשקיה בטפטוף ביובל האחרון, כיום נטפים מתמקדת בדור הבא של טכנולוגיות חקלאות.

המוצר

NetBeat

Netbeat היא מערכת חקלאות מתקדמת, שמביאה חוות אל תוך המאה ה-21 עם טכנולוגיה מתקדמת. המערכת מסוגלת הן לשלוט בציוד חקלאות בעל קישוריות רשת, הן לאסוף מידע ממגוון רחב של חיישנים והן לבצע עיבוד מידע מתקדם – הכולל תובנות מעשיות עבור החקלאי. היות וכל חווה היא ייחודית, NetBeat מאפשרת התאמה אישית בתוך יישום הבקרה שלה.

האתגרים

החזון השאפתני של NetBeat

 

 • ויזואליזצייה של מידע
  נטביט עובדת עם כמויות עתק של מידע, ומסוגלת להציג אותו במגוון רחב של דרכים. גרפים, גיליונות נתונים, תרשימים, שכבות מידע מועשר, מפות ועוד – כל תצוגה חייבת להיות ממוקדת ופשוטה להבנה.
 • מדרגיות
  נטביט גדלה יחד עם החווה של המשתמש. הממשקים שלה צריכים לתמוך בחוות משפחתיות קטנות, חוות תעשייתיות עצומות – וכל מה שנמצא באמצע

 • מגוון משתמשים
  נטביט צריכה להתאים למשתמשים מרקעים שונים, ובעלי ידע טכנולוגי לא אחיד. חלקם כלל לא מבינים בממשקים טכנולוגיים, ולא משתמשים בכלים דיגיטליים על בסיס יום-יומי, ואילו אחרים הנם בעלי רמה גבוהה של אוריינות דיגיטלית. האתגר שלנו היה לספק פתרון נוח והגיוני עבור כל סוגי המשתמשים
 • תובנות מעל הכל
  היכולת לעזור לחקלאים בקבלת החלטות היא מהיתרונות התחרותיים המהותיים ביותר של נטביט. המערכת מסוגלת להשתמש הן במידע היסטורי, והן באלגוריתמים מתקדמים של למידת מכונה, כדי להגיע לתובנות שעוזרות לחוות להתפתח. התובנות האלה צריכות להיות נגישות, מובנות ובעלות ערך ממשי עבור המשתמש.

מחקר משתמשים

הלקוחות של נטפים נמצאים בכל רחבי העולם, כולל הודו – מהשווקים החקלאיים החשובים ביותר כיום. כדי להבין את הלקוחות בהודו בצורה הטובה ביותר, שלחנו צוות חוקרים לאזורים כפריים בהודו. במהלך הביקור, מומחינו ביצעו מגוון ראיונות ובדיקות שימושיות אשר השפיעו על תהליך העיצוב שלנו

עיצוב אוניברסלי

עם משתמשים ברחבי העולם, נטביט נבנתה כך שתוכל הן לתמוך בשפות רבות, והן להציג מידע בצורה ויזואלית מובנת. לצורך כך, פיתחנו ערכה של 150 אייקונים, העוזרים לאנשים שאינם יכולים לקרוא את ממשק היישום. האייקונים הפכו את המוצר לכזה שאינו תלוי בשפה, בלי לפגוע ביכולות שלו להעביר מידע מורכב למשתמשים.

חוויה רב-ערוצית

בין אם הם בשדה או במשרד, החקלאים של המחר צריכים לדעת מה מתרחש בעסק שלהם. כל חלק מהמערכת הותאם לסביבה וקונטקסט של המשתמשים, הן באמצעות עיצוב רספונסיבי והן באפליקציות מובייל ייעודיות.

ויזואליזציה ושליטה

נטביט משתמש במקורות מידע מגוונים, ביניהם חיישני לחות ותחזית מזג אוויר, כדי לייצר תכניות השקיה ודישון חכמות. בנוסף, המערכת מנטרת בכל זמן נתון את הציוד בחווה. הדשבורד עוצב כך שכל המידע החשוב הזה יהיה זמין במקום אחד, ובצורה הנוחה ביותר.

רוצה לשמוע עוד?